Košarkaški klub Vučići je u subotu 07. svibnja počeo slaviti 20.-u godišnjicu djelovanja vlastite škole košarke Vučići, odigravanjem međunarodnog turnira na kojem je nastupilo ukupno 12 ekipa i 170 mladih košarkaša iz Hrvatske i  Slovenije.

U kategoriji dječaka do 12 godina slavili su dječaci iz KK Janče iz Ljubljane koji su u finalu pobijedili slavljenike Vučiće. Treće mjesto pripalo je dječacima iz KK Zagreb, četvrto mjesto ekipi KK FLUMEN SANCTI VITI  iz Rijeke, peto KK Crikvenica a šesto mjesto zauzeli su dječaci iz KK Union Olimpija iz Ljubljane.

U kategoriji mlađih kadeta KK Cibona je u finalu bila bolja od KK Union Olimpija, treće mjesto pripalo je ekipi iz KK Janče iz Ljubljane, četvrto KK Vučići, peto ekipi KK FLUMEN SANCTI VITI  iz Rijeke a šesto KK Dubrovnik.

U konkurenciji dječaka do 12 godina najkorisniji igrač turnira bio je Lan Belko iz KK Janče, najbolji strijelac postao je Ivica Lebeda iz KK Zagreb a nagradu za fair play osvojio je Vid Petrak iz KK Vučići.

Najkorisniji igrač turnira u kategoriji mlađih kadeta bio je Ivan Oštrić iz KK Cibona, najbolji strijelac postao je Jure Snoj iz KK Janče a za fair play igrača proglašen je Matej Grubić iz KK Vučići.

Svi sudionici turnira na raju su dobili medalje za uloženi trud i postignuti uspjeh a najbolje ekipe i pojedinci dobili su zaslužene pokale, trofeje i nagrade donatora turnira.

Cjelodnevni turnir protekao je u zanimljivom druženju u opuštenoj i veseloj atmosferi te nadmetanju svih sudionika koji nisu krili oduševljenje sudjelovanjem na turniru a u jednom dijelu turnira svi su čak zaplesali u HIP-HOP stilu uz pomoć HIP-HOP skupine „B Residence“ iz Zagreba.

 

Konačni poredak i sastavi ekipa u kategoriji Dječaci U12 (2004/2005)

  1. KK JANČE: Dizdarević, Lampret, Horvat, Vovk, Belko, Osojnik, Pustovrh, Rojc, Belko, Plander, Završnik, trener: Boris Završnik
  2. KK VUČIĆI: Milardović Batelić, Lašić, Petrak, Matijević, Šunjić, Križanac, Andrijanić, Duvnjak, Wilder, Tešija, Zec, trener: Marko Perko
  3. KK ZAGREB: Žarković, Hašperger, Kujundžić, Krajnović, Vlahović, Bilić, Pešić, Brzović, Vargek, Lebeda, Novaković, Akrap, Kranjčina, trener: Robert Kovačev
  4. KK FSV: Pevlić, Bosanić, Blažević, Jambrešić, Matić, Salković, Starčević, Blačić, Oprešnik, Rukavina, Poropat, Damljanević, Vuksan, Zatezalo
  5. KK CRKIVENICA: Latin, Šulentić, Koščić, Vilušić, Maravić, Blažević,Mužević, Svetić, Bošnjak, Butorac, Badurina, Tomas, Tikveša, trener: Krešimir Kozlevčar
  6. KK UNION OLIMPIJA: Rombo. Ličan, Šmitran, Kiruki Rojnik, Kordelič, Obran Tkalčič, Myint, Nadrah, Klun, Popović, Gončin, trener: Grega Dežman

 

Konačni poredak i sastavi ekipa u kategoriji mlađi kadeti U14 (2002/2003)

  1. KK CIBONA: Menalo, Paponja, Oštrić, Radulović, Prkačin, Ljubas, Mirković, Buljević, Marinović, Nazor, Salopek, trener: Ante Samac
  2. KK UNION OLIMPIJA: Kocijančić, Križan Fajfar, Daneu, Koklić, Panian, Gnamuš, Weber, Koševar, Bašić, Poboljšaj, Malovčić, trener: Fijavž
  3. KK JANČE: Božičković, Smerajc, Lampret, Levičnik, Pustovrh, Snoj, Sebić Arh, Trifunović, Jančar, Kovač, Gombol, trener:
  4. KK VUČIĆI: Burušić, Kumanović, Čančar, Gulija, Kolačević, Latović Hrastović, Kolačević, Bazina, Grubić Smolek, Martinec Slako, Vučković, Juroš, trener: Ivan Šoljić
  5. KK FSV: Plješa, Nikšić, Jakovac, Milaković, Sertić, Tomić, Vučemil, Grbavac, Rajković, trener: Goran Lončar
  6. KK DUBROVNIK: Skvrce, Dužević, Kapović, Bogdanović, Vuletić, Vujičić, Tolj, Matana, Vidojević, Maštrapa, Sušić, Frka, Kriste, Milivojević, trener: Ante Vranješ

 

MVP – najkorisniji igrač turnira – dječaci U12:  Lan Belko (KK Janče, Ljubljana)

Najbolji strijelac turnira – dječaci U12: Ivica Lebeda (KK Zagreb, Zagreb)

Fair play igrač turnira – dječaci U12: Vid Petrak (KK Vučići, Zagreb)

 

MVP – najkorisniji igrač turnira – mlađi kadeti U14:  Ivan Oštrić (KK Cibona, Zagreb)

Najbolji strijelac turnira – mlađi kadeti U14: Jure Snoj (KK Janče, Ljubljana)

Fair play igrač turnira – mlađi kadeti U14: Matej Grubić (KK Vučići, Zagreb)

 

Pogledajte atmosferu s turnira na sljedećim fotografijama: