Nakon više od dvjesto odigranih utakmica tijekom devet mjeseci trajanja naše klupske lige u kojoj su imali priliku sudjelovati svi polaznici škole košarke Vučići neovisno o razini znanja i sposobnosti, u subotu 09.06.2018. su na rasporedu utakmice za konačni poredak.

Utakmice će se igrati u dvije sportske dvorane Boćarski dom i Atletska dvorana Zrinjevac na adresi, Prisavlje 2.

Neovisno o plasmanu svi će sudionici dobiti zaslužene medalje za iskazani trud i ostvareni uspjeh, a najbolje momčadi i pojedinci zaslužene pokale, trofeje i nagrade.

Za veselo raspoloženje pobrinut će se DJ finala koji će zabaviti sve sudionike i posjetitelje obiljem dobre glazbe.

 

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA ZA KONAČNI POREDAK

SUBOTA 09.06.2018.

(SPORTSKA DVORANA BOĆARSKI DOM, PRISAVLJE 2)

8:30        U15 (2003. i mlađi)            LANIGER (Cankar) vs LUPASTER (Gundulić) –  za 1. mjesto

9:15        U9 (2009. i mlađi)               LUPASTER (Gundulić) vs HATTAI (Medvedgrad/Trstenjak) – za 3. mjesto

10:00     U11 (2007. i mlađi)            SIMENSIS (Harambašićeva) vs LUPASTER (Gundulić) – za 1. mjesto

10:45     U11 (2007. i mlađi)            LUPUS (Zrinski/Kreativni) vs PALLIPES (Trstenjak) – za 3. mjesto

11:30     U15 (2003. i mlađi)            DINGO (Krleža) vs CRASSODON (Stenjevec/Markuševec) – za 3. mjesto

12:15     U15 (2003. i mlađi)            LUPUS (Zrinski) vs ALBUS (Mladost/Prečko/dio Krleža) – za 7. mjesto

13:00     U9 (2009.i mlađi)                NUBILUS (Pantovčak/Prečko) vs DINGO (Krleža/Harambašićeva/Filipović) – za 1. mjesto

 

(SPORTSKA ATLETSKA DVORANA „BALON“, PRISAVLJE 2)

8:30        U15 (2003. i mlađi)            ITALICUS (Miškinina/Cvjetno) vs PALLIPES (Trstenjak/Medvedgrad) – za 5. mjesto

9:15        U11 (2007. i mlađi)            LANIGER (Cankar) vs DINGO (Krleža) – za 9. mjesto

10:00     U11 (2007. i mlađi)            HATTAI (Medvedgrad) vs CRASSODON (Stenjevec) – za 11- mjesto

10:45     U9 (2009. i mlađi)               ITALICUS (Miškinina/Cvjetno) vs ARCTOS (Jordanovac/Markuševec/Filipović  – za 5. mjesto

11:30     U9(2009. i mlađi)                LUPUS (Zrinski/Kreativni) vs LANIGER (Cankar/Mladost/Stenjevec) – za 7. mjesto

12:15     U11 (2007. i mlađi)            ORION (Gundulić 2) vs ARCTOS (Jordanovac) – za 7. mjesto

13:00     U11 (2007. i mlađi)            ITALICUS (Cvjetno/Miškinina) vs ALBUS (Mladost) – za 13. mjesto

13:45     U11 (2007. i mlađi)            NUBILUS (Pantovčak) vs RUFUS (Markuševec/Filipović/Prečko) – za 5. mjesto

 

PODJELA POKALA, TROFEJA, MEDALJI I NAGRADA

P1060906

Podjela će biti organizirana na otvorenom, ispred ulaza u sportsku dvoranu Boćarski dom.

Medalje će dobiti svi sudionici za uloženi trud i ostvareni uspjeh.

Biti će nagrađeni najbolji strijelci, najkorisniji igrači i najnadareniji igrači lige.

 

UZRASNA KATEGORIJA: DJEČACI U15 (rođeni 2003. i mlađi)

kosarka171_ma4_020618

TOP 10  / POREDAK ZA NAJBOLJE STRIJELCE LIGE – U15

  1. Smolek (Lupaster)                  109
  2. Martinec Slako N. (Lupaster)      75
  3. Mrduljaš V. (Laniger)                    65
  4. Mrduljaš M. (Laniger)                   54
  5. Mašić I. (Italicus)                           42
  6. Hržina P. (Laniger)                        42
  7. Sisek N. (Lupaster)                        38
  8. Kvesić F. (Laniger)                         35
  9. Petrović A. (Crassodon)                35
  10. Csik T. (Laniger)                            34

 

TOP 10 / POREDAK ZA NAJKORISNIJE IGRAČE LIGE – U15

  1. Mrduljaš M. (Laniger)                 52
  2. Smolek I. (Lupaster)                    46
  3. Mrduljaš V. (Laniger)                  45
  4. Martinec Slako N. (Lupaster)   45
  5. Kvesić F. (Laniger)                        42
  6. Csik T. (Laniger)                            40
  7. Petrović A. (Crasodon)                38
  8. Hržina P. (Laniger)                              35
  9. Cindrić L. (Crassodon)                        34
  10. Mašić I. (Italicus)                                 32

UZRASNA KATEGORIJA: DJEČACI U11 (rođeni 2007. i mlađi)

DSC_0094

TOP 10  / POREDAK ZA NAJBOLJE STRIJELCE LIGE – U11

 

1.Gluhak A. (Simensis)                          94

  1. Vedriš T. (Rufus)                                 74
  2. Ovanin Z. (Lupaster)                          72
  3. Marčetić D. (Lupus)                           71
  4. Crnogorac M. (Simensis)                  70
  5. Ukić L. (Nubilus)                                70
  6. Čubrić R. (Lupus)                               56
  7. Butković L. (Pallipes)                        45
  8. Biankini A. (Lupaster)                      44
  9. Kuk K. (Lupaster)                              43

 

TOP 10 / POREDAK ZA NAJKORISNIJE IGRAČE LIGE – U11

  1. Čubrić R. (Lupus)                      89
  2. Gluhak A. (Simensis)               86
  3. Ukić L. (Nubilus)                       83
  4. Marčetić D. (Lupus)                        74
  5. Ovanin Z. (Lupus)                           71
  6. Čičin Šain T.( Laniger)                   70
  7. Vedriš T. (Rufus)                             66
  8. Biankini (Lupaster)                        65
  9. Crnogorac M. (Simensis)              63
  10. Butković L. (Pallipes)                     57

 

 

UZRASNA KATEGORIJA: DJEČACI U9 (rođeni 2009. i mlađi)

 IMG_9067

TOP 10  / POREDAK ZA NAJBOLJE STRIJELCE LIGE – U9

 

  1. Ukić L. (Nubilus)                           94
  2. Matun M.A. (Hattai)                           18
  3. Zadković I. (Lupaster)                        18
  4. Slivnjak B. (Italicus)                           16
  5. Partl N. (Nubilus)                               13
  6. Pojatina N. (Laniger)                         12
  7. Bagarić L. (Hattai)                             10
  8. Volarić A. (Dingo)                              10
  9. Došen (Dingo)                                    10
  10. Zrilić K. (Lupus)                                10

 

TOP 10 / POREDAK ZA NAJKORISNIJE IGRAČE LIGE – U9

  1. Ukić L. (Nubilus)                      30
  2. Zadković I. (Nubilus)              27
  3. Slivnjak B. (Italicus)               24
  4. Bagarić L. (Hattai)                  20
  5. Volarić A. (Dingo)                          17
  6. Matun M.A. (Hattai)                     17
  7. Manojlović N. (Italicus)               15
  8. Partl N. (Nubilus)                          15
  9. Zrilić K. (Lupus)                            14
  10. Šaravanja J. (Hattai)                    13