ENBEA – LJETNI KOŠARKAŠKI KAMP S NAJDULJOM TRADICIJOM U HRVATSKOJ – 23. IZDANJE

ENBEA – LJETNI KOŠARKAŠKI KAMP S NAJDULJOM TRADICIJOM U HRVATSKOJ – 23. IZDANJE

/Zaton Holiday Resort-u 3*/4* kod Zadra(www.zaton.hr)/

(dvije smjene po 7 dana od utorka 25.06.2019. do nedjelje 07.07.2019.)

https://www.facebook.com/enbeacamp/

Izvrsno mjesto za početnike, srednje i napredne  košarkaše i košarkašice od 6 do 16 godina, koji žele poboljšati vlastite vještine, naporno raditi, steći prijatelje i zabaviti se u živahnoj i opuštenoj atmosferi resorta.

ENBEA kamp je osmišljen kako bi pomogao mladim košarkašima i košarkašicama razviti temeljne košarkaške vještine i kreativnost u igri. Programi su prilagođeni dobi, te razini znanja i sposobnosti svakog pojedinca pa su omiljeni među najmlađim košarkašima.

Glavna značajka kampa je rad na primjeni naučenih elemenata košarkaške tehnike u igri: (šutiranja, dodavanja, vođenja, skokova, kretanja bez lopte…).

 

NOVI TERENI S PRELIJEPOM PLASTIČNOM PODLOGOM “SPORTCOURT”

(SLUŽBENA PODLOGA NCAA, FIFA, AMERIČKI TENISKI SAVEZ …)

Najsigurniji vanjski teren na svijetu, koji oomogućava svakom igraču slobodno trčanje, te usredotočenost na igranje, a ne na ozljede.

4k

 

Izdvajamo:

  • Iskusni stručni tim /učitelji košarke/ jedan trener na skupinu od  8 do 12 polaznika
  • Treninzi prilagođeni dobi i razini vještina svakog polaznika kampa
  • Svaki dan do pet sati košarke (treninga, natjecanja i utakmica)
  • Cjelodnevna animacija (igre na plaži i u moru, show programi,  aqua aerobik, ples, mini disco, karaoke, predstave, nagradne igre, jumping centar …)
  • Poboljšanje razumijevanja košarke i podizanje razine igre na višu razinu
  • Upoznavanje novih prijatelja, igra, zabava i uživanje s vršnjacima
  • Medalja i nagrade za ostvareni uspjeh u natjecanju
  • Poklon majica ENBEA kampa

Direktor kampa

mr.Šime Kumanović (magistar kineziologije sporta – specijalnost košarka) – 28 godina iskustva u organizaciji košarkaških kampova za djecu i mladež.

enbea30

 

Cijena aranžmana kampa za uplatu rezervacije ili cijelog iznosa do 15.03.2019.

  • Smjena 1 (od 25.06.2019. do 01.07.2019.): 2.490,00 kuna / *2.690,00 kuna
  • Smjena 2 (od 01.07.2019. do 07.07.2019.): 2.490,00 kuna / *2.690,00 kuna

*Za prijavu i uplatu rezervacije nakon 15.03.2019.2018.

Cijena uključuje:

  • Smještaj u apartmanima /AP/4 s 3 zvjezdice, okruženi mediteranskim zelenilom, s modernim dizajnom, terasom i klima uređajem,  TV sa satelitskim kanalima, pristup internetu (LAN & W-LAN), sef – šest punih pansiona /buffet – točeno piće (sokovi, voda)/ za doručak, ručak i večeru – aranžman počinje ručkom a završava doručkom.
  • Prehrana na razini četiri zvijezdice
  • Posteljina i osigurani ručnici (mijenjanje svaka 3 do 4 dana).
  • Utrošak električne energije, vode, plina, pribor za kuhanje i jelo
  • Završno čišćenje, boravišna pristojba i PDV
  • Ulaz na bazen (igre na bazenu, waterpolo…)
  • Program poduke košarke, natjecanja i košarkaških utakmica
  • Cjelodnevna animacija i skrb za djecu uz pedagoški nadzor
  • Grupno osiguranje od nezgode

 U kampu je organizirana medicinska služba.

 

enbea26

 

 

Postupak za prijavu na kamp i plaćanje kampa:

  1. ispuniti prijavnicu za kamp
  2. dostaviti prijavnicu treneru ili poslati na e-mail: camp@enbea.net

 (nakon dostavljene prijavnice, poslati ćemo Vam detaljne upute za plaćanja kampa)

  1. uplatiti rezervaciju mjesta u kampu:  490,00 kuna na račun /rezervacija se ne vrača, osim u opravdanom slučaju (bolest ili ozljeda djeteta)/.

(Moguća uplata u mjesečnim ratama na račun do najkasnije 7 dana od početka smjene kampa)

  1. uplatiti ostatak iznosa ili iznosa u cijelosti na žiro račun:
  • nalogom za plaćanje ili Internet bankarstvom
    • jednokratna uplata
    • uplata gotovinom u ratama

Napomena:

Cijeli iznos aranžmana kampa potrebno je uplatiti najkasnije 7 dana prije polaska na kamp!

Organizirani prijevoz autobusom u oba smjera: na relaciji: Zagreb – Zaton – Zagreb

Cijena prijevoza: 320,00 kunauplaćuje se također na račun pod istim pozivom na broj, koji se dobije nakon prijave na kamp.

Dijete može doći u kamp i u privatnom aranžmanu.

 Informacije: https://www.facebook.com/enbeacamp/ www.enbea.net, camp@enbea.net

  1. 00 385 (0)99 213 7657 – Marko / 00 385 (0)95 917 79 11 – Emanuela / 00 385 ( 0)98 314 735 ured

 

SELEKCIJA KK VUČIĆI ZAUSTAVLJENA OD SPLITA U OSMINI FINALA PRVENSTVA HRVATSKE

Selekcija nadarenih dječaka KK Vučići sastavljena od dječaka rođenih 2005. i 2006. godine danas je završila s natjecanjem na Otvorenom Prvenstvu Hrvatske za dječake do 13 godina.

U osmini završnice, nakon jučer ostavrene tri pobjede i jednog poraza, bolji su bili dječaci iz KK Split koji su slavili rezultatom 38:24.

Prve dvije četvrtine naši mladi košarkaši su bili ravnopravni pa je rezultat na kraju poluvremena bilo 16:16. U trećoj četvrtini naši dječaci nisu uspjeli pružiti dovoljno snažan otpor, što su mladi košarkaši Splita kaznili s 10 ubačenih pogodaka više i time ostvarili nedostižnu prednost do kraja utakmice.

VUČIĆI: Lovro Cindrić 6, Luka Batelić 6, Petar Hržina 5, Ivan Mašić 3, Borna Purić 3, Filip Ferderber 1, Vanja Mrduljaš 0, Niko Kocijan 0, Jerko Križanac 0, Fabijan Dragojević 0, Domagoj Besedić 0, Antonio Pasarić 0, Marin Mrduljaš 0.

Jedna izreka za kraj sezone:

Ne mjeri svoj uspjeh prema onome što si postigao, nego prema onome što si mogao postići sa svojim mogućnostima – John Wooden

(John Wooden (1910-2010) je bio košarkaš i trener sveučilišta UCLA, s kojom je osvojio deset naslova u dvanaest godina, i pobijedio u 88 uzastopnih utakmica.)

 

 

ERUPCIJA ZADOVOLJSTVA U ZAVRŠNICI KLUPSKE LIGE KK VUČIĆI

Jučer je u sportskim dvoranama kompleksa boćarskog doma završila 22. sezona Cibona lige, klupske lige košarkaškog kluba Vučići namijenjenoj svim polaznicima i polaznicama škole košarke Vučići u kojoj su svi mogli jednakomjerno igrati na svakoj utakmici neovisno o razini znanja i sposobnosti.

Vucici102_lus_090618

Svako dijete dobilo je priliku igrati i uživati u igri tijekom cijele školske godine te na kraju osvojiti medalju za uloženi trud i ostvareni uspjeh.

Vucici115_lus_090618

KATEGORIJA DJECE DOBNOG UZRASTA DO 9 GODINA – ROĐENI 2009/2010

Postignuti rezultati

Za 1. mjesto / NUBILUS vs DINGO                29:11

Za 3. mjesto / LUPASTER vs HATTAI           15:16

Za 5. mjesto / ITALICUS vs ARCTOS             14:6

Za 7. mjesto / LUPUS vs LANIGER                 20:0

Najuzbudljivije je bilo na utakmici za treće mjesto u kojoj je pobjednik, nakon neriješenog rezultata u regularnom dijelu utakmice, odlučen izvođenjem slobodnih bacanja. Uspješniji su bili članovi ekipe Hattai koji su drugi odlučujući pogodak postigli u posljednjem šutu s crte slobodnih bacanja a dječaci iz ekipe Lupaster uspjeli su pogoditi samo jednom.

Konačni poredak:

  1. NUBILUS (OŠ Pantovčak + OŠ Prečko)
  2. DINGO (OŠ M. Krleža + OŠ A. Harambašić)
  3. HATTAI (OŠ Medvedgrad + OŠ Trstenjak)
  4. LUPASTER (OŠ I. Gundulić)
  5. ARCTOS (OŠ Jordanovac + OŠ Filipović)
  6. ITALICUS (OŠ P. Miškine + OŠ Cvjetno)
  7. LUPUS (OŠ P. Zrinski + OŠ Krestivni razvoj)
  8. LANIGER (OŠ Cankar + OŠ Stenjevec + OŠ Mladost)

20180609_135011

Luka Ukić iz ekipe Nubilus postigao je „double-double“ učinak tijekom sezone. Sa ukupno ukupno 79 pogodaka i 40 MVP bodova zasluženo je osvojio dva trofeja,  Top scorer i MVP trofej.

Trofej „Supertalent“ za najnadarenijeg igrača u kategoriji do 9 godina osvojio je Josip Šaravanja iz ekipe „japanskih vukova“ Hattai.

Svi sudionici neovisno o konačnom poretku, dobili su zaslužene medalje a najbolje četiri ekipe pokale u trajno vlasništvo.

Vucici109_lus_090618

KATEGORIJA DJECE DOBNOG UZRASTA DO 11 GODINA – ROĐENI 2007/2008

Postignuti rezultati

Za prvo mjesto / SIMENSIS vs LUPASTER                  18:14

Za treće mjesto / LUPUS vs PALLIPES                         16:8

Za peto mjesto / NUBILUS vs RUFUS                           17:21

Za sedmo mjesto / ORION vs ARCTOS                         0:20

Za deveto mjesto / LANIGER vs DINGO                       12:9

Za jedanaesto mjesto / HATTAI vs CRASSODON       4:9

Za trinaesto mjesto / ITALICUS vs ALBUS                   26:2

Vucici132_lus_090618

Konačni poredak

  1. SIMENSIS (OŠ A. Harambašića)
  2. LUPASTER (OŠ Gundulića)
  3. LUPUS (OŠ P. Zrinski)
  4. PALLIPES (OŠ Trstenjak)
  5. RUFUS (OŠ Markuševec + OŠ Prečko + OŠ I. Filipović)
  6. NUBILUS (OŠ Pantovčak)
  7. ARCTOS (OŠ Jordanovac)
  8. ORION (OŠ I. Gundulić2)
  9. LANIGER (OŠ I. Cankar)
  10. DINGO (OŠ M. Krleža)
  11. CRASSODON (OŠ Stenjevec)
  12. HATTAI (OŠ Medvedgrad)
  13. ITALICUS (OŠ P. Miškina + OŠ Cvjetno)
  14. ALBUS (OŠ Mladost)

Vucici136_lus_090618

Trofej „Supertalent“ za najperspektivnijeg košarkaša osvojio je Dominik Marčetić iz ekipe europskih vukova – Lupus. Najbolji strijelac je bio Andrija Gluhak iz ekipe Simensis s ukupno 104 postignuta pogotka toijekom cijele sezone, dok je najkorisniji košarkaš lige u ovoj kategoriji bio Roko Čubrić iz ekipe Lupus, koji je prikupio ukupno 99 bodova.

Vucici021_lus_090618

KATEGORIJA DJECE DOBNOG UZRASTA DO 15 GODINA – ROĐENI 2003 – 2006

Postignuti rezultati

Za prvo mjesto / LANIGER vs LUPASTER                  9:24

Za treće mjesto / DINGO vs CRASSODON                 20:0

Za peto mjesto / ITALICUS vs PALLIPES                   18:13

Za sedmo mjesto / LUPUS vs ALBUS                           20:0

Vucici047_lus_090618

Konačni poredak

  1. LUPASTER (OŠ I. Gundulić)
  2. LANIGER (OŠ I. Cankar)
  3. DINGO (OŠ M. Krleža)
  4. CRASSODON (OŠ Stenjevec + OŠ Markuševec)
  5. ITALICUS (OŠ P. Miškine + OŠ Cvjetno)
  6. PALLIPES (OŠ Medvedgrad + OŠ D. Trstenjak)
  7. LUPUS (OŠ P. Zrinski)
  8. ALBUS (OŠ Mladost + OŠ Prečko)

Vucici017_lus_090618

Indy Smolek iz ekipe Lupaster postao je najbolji strijelac s ukupno 115 pogodaka i osvojio trofej „Top scorer“. Najkorisniji igrač lige je postao Nikola Martinec Slako iz ekipe Lupaster sa ukupno prikupljena 62 boda dok je za najperspektivnijeg košarkaša u ovoj kategoriji proglašen Marin Mrduljaš iz ekipe Laniger.

Svi najbolji igrači i prve četiri najbolje ekipe dobili su zaslužene trofeje  i pokale dok su svi sudionici lige dobili medalje za ostvareni uspjeh i uloženi trud.

Cijela završnica klupske lige košarkaškog kluba Vučići protekao je u veselom raspoloženju uz obilje predobre glazbe DJ-a završnice Cibona lige.

Slijedeća sezona 2018/2019 će započeti u drugoj polovici listopada 2018. godine.

U SUBOTU JE ZAVRŠNICA CIBONA LIGE

Nakon više od dvjesto odigranih utakmica tijekom devet mjeseci trajanja naše klupske lige u kojoj su imali priliku sudjelovati svi polaznici škole košarke Vučići neovisno o razini znanja i sposobnosti, u subotu 09.06.2018. su na rasporedu utakmice za konačni poredak.

Utakmice će se igrati u dvije sportske dvorane Boćarski dom i Atletska dvorana Zrinjevac na adresi, Prisavlje 2.

Neovisno o plasmanu svi će sudionici dobiti zaslužene medalje za iskazani trud i ostvareni uspjeh, a najbolje momčadi i pojedinci zaslužene pokale, trofeje i nagrade.

Za veselo raspoloženje pobrinut će se DJ finala koji će zabaviti sve sudionike i posjetitelje obiljem dobre glazbe.

 

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA ZA KONAČNI POREDAK

SUBOTA 09.06.2018.

(SPORTSKA DVORANA BOĆARSKI DOM, PRISAVLJE 2)

8:30        U15 (2003. i mlađi)            LANIGER (Cankar) vs LUPASTER (Gundulić) –  za 1. mjesto

9:15        U9 (2009. i mlađi)               LUPASTER (Gundulić) vs HATTAI (Medvedgrad/Trstenjak) – za 3. mjesto

10:00     U11 (2007. i mlađi)            SIMENSIS (Harambašićeva) vs LUPASTER (Gundulić) – za 1. mjesto

10:45     U11 (2007. i mlađi)            LUPUS (Zrinski/Kreativni) vs PALLIPES (Trstenjak) – za 3. mjesto

11:30     U15 (2003. i mlađi)            DINGO (Krleža) vs CRASSODON (Stenjevec/Markuševec) – za 3. mjesto

12:15     U15 (2003. i mlađi)            LUPUS (Zrinski) vs ALBUS (Mladost/Prečko/dio Krleža) – za 7. mjesto

13:00     U9 (2009.i mlađi)                NUBILUS (Pantovčak/Prečko) vs DINGO (Krleža/Harambašićeva/Filipović) – za 1. mjesto

 

(SPORTSKA ATLETSKA DVORANA „BALON“, PRISAVLJE 2)

8:30        U15 (2003. i mlađi)            ITALICUS (Miškinina/Cvjetno) vs PALLIPES (Trstenjak/Medvedgrad) – za 5. mjesto

9:15        U11 (2007. i mlađi)            LANIGER (Cankar) vs DINGO (Krleža) – za 9. mjesto

10:00     U11 (2007. i mlađi)            HATTAI (Medvedgrad) vs CRASSODON (Stenjevec) – za 11- mjesto

10:45     U9 (2009. i mlađi)               ITALICUS (Miškinina/Cvjetno) vs ARCTOS (Jordanovac/Markuševec/Filipović  – za 5. mjesto

11:30     U9(2009. i mlađi)                LUPUS (Zrinski/Kreativni) vs LANIGER (Cankar/Mladost/Stenjevec) – za 7. mjesto

12:15     U11 (2007. i mlađi)            ORION (Gundulić 2) vs ARCTOS (Jordanovac) – za 7. mjesto

13:00     U11 (2007. i mlađi)            ITALICUS (Cvjetno/Miškinina) vs ALBUS (Mladost) – za 13. mjesto

13:45     U11 (2007. i mlađi)            NUBILUS (Pantovčak) vs RUFUS (Markuševec/Filipović/Prečko) – za 5. mjesto

 

PODJELA POKALA, TROFEJA, MEDALJI I NAGRADA

P1060906

Podjela će biti organizirana na otvorenom, ispred ulaza u sportsku dvoranu Boćarski dom.

Medalje će dobiti svi sudionici za uloženi trud i ostvareni uspjeh.

Biti će nagrađeni najbolji strijelci, najkorisniji igrači i najnadareniji igrači lige.

 

UZRASNA KATEGORIJA: DJEČACI U15 (rođeni 2003. i mlađi)

kosarka171_ma4_020618

TOP 10  / POREDAK ZA NAJBOLJE STRIJELCE LIGE – U15

  1. Smolek (Lupaster)                  109
  2. Martinec Slako N. (Lupaster)      75
  3. Mrduljaš V. (Laniger)                    65
  4. Mrduljaš M. (Laniger)                   54
  5. Mašić I. (Italicus)                           42
  6. Hržina P. (Laniger)                        42
  7. Sisek N. (Lupaster)                        38
  8. Kvesić F. (Laniger)                         35
  9. Petrović A. (Crassodon)                35
  10. Csik T. (Laniger)                            34

 

TOP 10 / POREDAK ZA NAJKORISNIJE IGRAČE LIGE – U15

  1. Mrduljaš M. (Laniger)                 52
  2. Smolek I. (Lupaster)                    46
  3. Mrduljaš V. (Laniger)                  45
  4. Martinec Slako N. (Lupaster)   45
  5. Kvesić F. (Laniger)                        42
  6. Csik T. (Laniger)                            40
  7. Petrović A. (Crasodon)                38
  8. Hržina P. (Laniger)                              35
  9. Cindrić L. (Crassodon)                        34
  10. Mašić I. (Italicus)                                 32

UZRASNA KATEGORIJA: DJEČACI U11 (rođeni 2007. i mlađi)

DSC_0094

TOP 10  / POREDAK ZA NAJBOLJE STRIJELCE LIGE – U11

 

1.Gluhak A. (Simensis)                          94

  1. Vedriš T. (Rufus)                                 74
  2. Ovanin Z. (Lupaster)                          72
  3. Marčetić D. (Lupus)                           71
  4. Crnogorac M. (Simensis)                  70
  5. Ukić L. (Nubilus)                                70
  6. Čubrić R. (Lupus)                               56
  7. Butković L. (Pallipes)                        45
  8. Biankini A. (Lupaster)                      44
  9. Kuk K. (Lupaster)                              43

 

TOP 10 / POREDAK ZA NAJKORISNIJE IGRAČE LIGE – U11

  1. Čubrić R. (Lupus)                      89
  2. Gluhak A. (Simensis)               86
  3. Ukić L. (Nubilus)                       83
  4. Marčetić D. (Lupus)                        74
  5. Ovanin Z. (Lupus)                           71
  6. Čičin Šain T.( Laniger)                   70
  7. Vedriš T. (Rufus)                             66
  8. Biankini (Lupaster)                        65
  9. Crnogorac M. (Simensis)              63
  10. Butković L. (Pallipes)                     57

 

 

UZRASNA KATEGORIJA: DJEČACI U9 (rođeni 2009. i mlađi)

 IMG_9067

TOP 10  / POREDAK ZA NAJBOLJE STRIJELCE LIGE – U9

 

  1. Ukić L. (Nubilus)                           94
  2. Matun M.A. (Hattai)                           18
  3. Zadković I. (Lupaster)                        18
  4. Slivnjak B. (Italicus)                           16
  5. Partl N. (Nubilus)                               13
  6. Pojatina N. (Laniger)                         12
  7. Bagarić L. (Hattai)                             10
  8. Volarić A. (Dingo)                              10
  9. Došen (Dingo)                                    10
  10. Zrilić K. (Lupus)                                10

 

TOP 10 / POREDAK ZA NAJKORISNIJE IGRAČE LIGE – U9

  1. Ukić L. (Nubilus)                      30
  2. Zadković I. (Nubilus)              27
  3. Slivnjak B. (Italicus)               24
  4. Bagarić L. (Hattai)                  20
  5. Volarić A. (Dingo)                          17
  6. Matun M.A. (Hattai)                     17
  7. Manojlović N. (Italicus)               15
  8. Partl N. (Nubilus)                          15
  9. Zrilić K. (Lupus)                            14
  10. Šaravanja J. (Hattai)                    13

 

SLAVLJE KOŠARKE I PRIJATELJSTVA

BTF2018 – BASKETBALL TOUR OF FRIENDS

Protekle subote bilo je izrazito zabavno i veselo na turniru prijatelja u organizaciji našeg kluba.

U sportskoj dvorani Prirodoslovne škole Vladimira Preloga u Zagrebu, uspješno je realiziran košarkaški turnir u dvije uzrasne kategorije za dječake do 11 i do 13 godina a sudjelovalo je ukupno 12 ekipa i 168 nadarenih košarkaša iz Slovenije i Hrvatske.

Uz selekcije dječaka iz našeg kluba, sudjelovale su nadarene selekcije dječaka iz košarkaških klubova: Janče (Ljubljana), Petrol Olimpija (Ljubljana), ŠK Zadar (Zadar), KK Zagreb (Zagreb), KK Cedevita (Zagreb) i KK Cibona (Zagreb).

Najuspješniji su bili dječaci iz Cedevite koji su osvojili zlato u oba uzrasta.

DJEČACI DO 13 GODINA

Postignuti rezultati:

Skupina A: 

Petrol Olimpija – Vučići   46:18
Cibona – Petrol Olimpija  21:40
Vučići – Cibona                   46:41

Skupina B: 

Janče – Zadar                       27:47
Cedevita – Janče                  36:25
Cedevita – Zadar                  29:24

Za 5.mjesto: Cibona – Janče    20:30
Za 3.mjesto: Vučići – Zadar    19:45

Za 1.mjesto: Petrol Olimpija – Cedevita    37:50

Konačni poredak  – dječaci U13

  1. Cedevita
  2. Petrol Olimpija
  3. Zadar
  4. Vučići
  5. Janče
  6. Cibona

Trofej i nagradu za najboljeg strijelca dobio je Ivor Vušak (Cedevita). Za najkorisnijeg igrača turnira proglašen je Damir Huskić (Cedevita) a za „supertalenta“ Pavel Folnović također iz Cedevite.

U najbolju poetrokiu turnira odabrani su; Luka Batelić (Vučići), Damir Huskić (Cedevita), Ivor Vušak (Cedevita), Šimun Dijan (Zadar) i Lon Ličan (Petrol Olimpija).

DJEČACI DO 11 GODINA

U kategoriji dječaka do 11 godina u finalu je Cedevita bila bolja od Zagreba 30:21. Petrol Olimpija je bila bolja od Zadra u utakmici za treće mjesto a Janče od Vučića za peto mjesto.

Postigbutu rezultati:

Skupina A: 

Cedevita – Janče                   41:20
Janče – Zadar                        26:35
Zadar – Cedevita                   23:39

Skupina B: 

Petrol Olimpija – Vučići          40:12
Zagreb – Petrol Olimpija        27:23
Vučići – Zagreb                      20:30

Za 5.mjesto: Janče – Vučići                 26:11
Za 3.mjesto: Zadar – Petrol Olimpija   15:26
Za 1.mjesto: Cedevita – Zagreb           30:21

Konačni poredak

  1. Cedevita
  2. Zagreb
  3. Petrol Olimpija
  4. Zadar
  5. Janče
  6. Vučići

Najkorisniji igrač i najbolji strijelac turnira za dječake do 11 godina bio je Bruno Bubalo (Cedevita), a za najnadarenijeg igrača je proglašen člana Vučića, Andrija Gluhak.

U najbolju petorku turnira su odabrani Bruno Bubalo (Cedevita), Gerovac (Zagreb), Josipović (Zadar), Morano (Petrol Olimpija) i Škugor (Cedevita).Toni Kumanović i supertalent Pavel Folnović kosarka294_ma4_020618

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Supertalent Pavel Folnović i Toni Kumanović, playmaker, dugogodišnji kapetan mlađih selekcija Cibone i mlađe dobnih reprezentacija Hrvatske a u ovoj sezoni člana NCAA McCook Community College, Nebraska, SAD

Pokale, medalje, trofeje i nagrade najboljim ekipama i pojedincima uručili su naš proslavljeni košarkaš Nikola Plećaš, Toni Kumanović član sveučilišne momčadi McCOOK Community College iz Nebraske (SAD) te direktor košarkaškog kluba Vučići, mr. Šime Kumanović.

kosarka292_ma4_020618

Ivor Vušak najbolji strijelac turnira U13 i Nikola Plećaš jedan od najboljih strijelaca u povijesti hrvatske košarke

Cjelodnevno događanje bilo je popraćeno programom animacije i obiljem dobre glazbe DJ-a turnira na otvorenom u dvorištu škole tako da su svi sudionici i posjetitelji mogli uživati u devetosatnom programu.

Zbog zadovoljstva svih sudionika, turnir prijatelja BTF nastavit će se u idućoj sezoni u još boljem izdanju.

kosarka251_ma4_020618

 

BTF 2018 – BASKETBALL TOUR OF FRIENDS

Međunarodni košarkaški turnir za dječake U13 (rođeni 2005./2006) i U11 (rođeni 2007./2008)

Zagreb, Sportska dvorana Prirodoslovne škole Vladimira Preloga 269B, subota 02.lipnja 2018.

U cilju promocije ideje o zaštiti fizičkog i moralnog integriteta u natjecanju najmlađih košarkaša, individualnom osnaživanju mladih košarkaša i poticanja etičke klime u košarkaškim klubovima, košarkaški klub Vučići organizira međunarodni košarkaški turnir prijatelja koji će se održati u subotu 02. lipnja 2018. u sportskoj dvorani Prirodoslovne škole Vladimira Preloga.

Razvijanje europskih mrežnih odnosa s naglaskom na poboljšanje poduke i uvjeta natjecanja u mlađim dobnim uzrastima, povećanje svijesti i znanja o važnosti osnaživanja i etičke klime u sportskim kontekstima je od izuzetne važnosti za održivi razvoj košarke te zdravu i sigurnu sportsku sredinu za mlade košarkaše, pa bi ovaj turnir trebao postati tradicionalan.

SUDIONICI TURNIRA

Na turniru će uz domaćine košarkaški klub Vučići, sudjelovati nadarene selekcije dječaka iz šest košarkaških klubova s područja Slovenije i Hrvatske: KK Petrol Olimpija (Ljubljana), KK Janče (Ljubljana), ŠK Zadar (Zadar), KK Zagreb (Zagreb), KK Cedevita (Zagreb) i KK Cibona (Zagreb) s ukupno 168 mladih nadarenih košarkaša.

Odigrati će se ukupno osamnaest utakmica u dvije uzrasne kategorije, a turnir će pratiti nekoliko popratnih događanja kao mala akademija košarke za najmlađe od 3 do 10 godina te natjecanja u vještinama za djecu i roditelje uz obilje dobre glazbe DJ-a turnira.

Turnir počinje u 10:00 sati a trajati će do 19:00, kad će biti podjela medalja, pokala, trofeja i nagrada donatora projekta najistaknutijim pojedincima i najboljim selekcijama.

 

DO POČETKA ENBEA LJETNOG KOŠARKAŠKOG KAMPA NA MORU PREOSTALO JOŠ 32 DANA

 

NAJBOLJE LJETOVANJE UZ KOŠARKU ZA DJECU I MLADEŽ

Do početka ENBEA ljetnog košarkaškog kampa u Zaton Holiday Resort kod Zadra https://www.zaton.hr/hr/ preostalo je još samo 32 dana.

 

KOŠARKAŠKI KAMP ZA DJECU POČETNIKE, SREDNJE I NAPREDNE OD 6 DO 16 GODINA

PRIJAVE ZA KAMP I CIJENA

Prijave primamo do 11.06.2018. ili do popune kapaciteta, Raspoložive su još 2. i 3. smjena kampa (prva smjena više nije raspoloživa!):

  1. smjena od 26.06.2018. do 02.07.2018. (2.400,00 kuna)
  2. smjena od 02.07.2018. do 08.07.2018. (2.760,00 kuna)

PRIJEVOZ DO KAMPA

Za sve polaznike organiziramo posebni prijevoz iz Zagreba.

REGISTRACIJA ZA KAMP

Svako dijete se može registrirati za jednu ili dvije smjene kampa.

Dovoljno je poslati na e-mail: camp@enbea.net

  • Ime i prezime djeteta
  • Datum i godinu rođenja djeteta
  • Smjenu u kojoj bi dijete boravilo u kampu:
    • smjena: od 26.06.2018. do 02.07.2018.
    • smjena od 02.07.2018. do 08.07.2018.
  • Da li će dijete koristiti zajednički autobus za prijevoz do kampa i natrag /Zagreb – Zaton – Zagreb: DA/NE

Detaljne upute za kamp šaljemo odmah nakon što zaprimimo zahtjev za registraciju.

 

LJETNI KOŠARKAŠKI KAMP – ENBEA

6-dnevni program treninga pod vodstvom licenciranih trenera košarke, igre i natjecanja u košarci te cjelodnevne animacije stručnog tima u drugim zabavnim aktivnostima na aqua parku, moru, plaži, ljetnim pozornicama, parku i sportskim terenima na otvorenom, omogućiti će svakom djetetu razvoj košarkaških vještina te druženja sa svojim vršnjacima u ugodnom i opuštenom ljetnom raspoloženju.

KOŠARKAŠKI PROGRAM – 5 SATI KOŠARKE DNEVNO

  • Prijepodnevni treninzi od 8:00 do 10:00 sati
  • Teorijska priprema od 15:00 do 15:30 sati
  • Poslijepodnevni treninzi od 18:00 do 19:00 sati
  • Večernje utakmice i natjecanja od 19:00 do 20:30 sati

 

PRAVA PRIJATELJSTVA – DRUŽENJE UZ ANIMACIJU NA MORU, PLAŽI, BAZENU-AQUA PARK …

Od 10:30 do 12:30 sati

Od 15:30 do 17:30 sati

 

DRUŽENJE U VEČERNJIM SATIMA

Tematske večeri u amfiteatru  od 21:00 do 23:00 sati (ples, glazba, igrokazi, show, disco, kino …)

OBVEZNIO DNEVNI ODMOR

od 14:00 do 15:00 sati

 

OBROCI – BUFFET PONUDA

  • Doručak od 7:00 do 8:00 sati
  • Ručak od 13:00 do 14:00 sati
  • Večera od 20:30 do 21:30 sati

SMJEŠTAJ U APARTMANIMA S 3 ZVJEZDICE

  • dnevni boravak – ležaj za 2 osobe
  • spavaća soba – 2 ležaja za 1 osobu
  • kuhinja/blagovaonica
  • terasa ili balkon
  • tuš/WC
  • prizemlje ili kat
  • veličina apartmana: 29 m2
  • klima uređaj
  • sef za čuvanje vrijednosti
  • flat TV sa satelitskim kanalima, telefon, bežični pristup internetu
  • aparat za kavu, pribor za kuhanje i jelo
  • posteljina (tjedna izmjena), ručnici (izmjena dva puta tjedno)
  • sušilo za kosu, stalak za sušenje rublja
  • vanjska garnitura za sjedenje na terasi/balkonu
  • električna struja 220 V

 

SREĆA – ZADOVOLJSTVO – USPJEH

Program Ljetnog košarkaškog kampa – ENBEA usmjeren je na razvoj mladih košarkaša te na razvijanje sposobnosti rješavanja problema i donošenja odluka.

OČEKIVANJA

Bolji košarkaši, otporna djeca, emocionalna zdrava, puna nade i snažnog osjećaja osobne vrijednosti, sposobna za uspješno suočavanje s izazovima i oporavak od neuspjeha.

PRIJAVI SE NA ENBEA KAMP: camp@enbea.net ili na mob. 098 314 735 / direktor kampa: mr. Šime Kumanović

IDEALNI PROGRAM ZA STJECANJE PRAVOG PRIJATELJSTVA, SAMOPUZDANJA I PODIZANJA VLASTITE IGRE NA VIŠU RAZINU!

POSJETA MUZEJSKO-MEMORIJALNOM CENTRU DRAŽENA PETROVIĆA

Svi polaznici škole košarke Vučići posjetit će u subotu 26.05.2018. Muzejsko-memorijalni Centar Dražena Petrovića.

Posjete će trajati od 10:00 do 14:45 sati.

Dražen je vođa svih “Vučića” u ideji da košarkom razviju prijateljstvo, upornost i optimizam, stoga će ova posjeta biti vrlo korisna za sve mlade košarkašice i košarkaše.

POLUZAVRŠNICA CIBONA LIGE

U subotu 26.05.2018. na rasporedu su utakmice poluzavršnice klupske košarkaške lige u kojoj sudjeluju svi polaznici škole košarke Vučići.

Sve utakmice će se igrati u sportskim dvoranama Boćarskog doma i Atletske dvorane Zrinjevac na Prisavlju 2.

 

Raspored odigravanja utakmica poluzavršnice za subotu 26.05.2018.

Sportska dvorana Boćarski dom, Prisavlje 2

U15 (2003./2004./2005./2006.)

8:30       2. / LUPASTER (Gundulić) – 3./ CRASSODON (Filipović, Jordanovac, Markuševec, Stenjevec) – od 1. do 4.

9:15     1. / LANIGER (Cankar) – 4./ DINGO (Krleža) – od 1. do 4.

U11 (2007/2008)

10:00     2./ LUPUS (Zrinski, Kreativni) – 3./ SIMENSIS (Harambašićeva) – od 1. do 4.

10:45     1./ LUPASTER (Gundulić) – 4./ PALLIPES (Trstenjak) – od 1. do 4.

U9 (2009/2010/2011)

11:30     2.A / DINGO (Krleža, Harambašićeva) – 1.B / HATTAI (Medvedgrad, Trstenjak) – od 1. do 4.

12:15     1.A/ LUPASTER  (Gundulić) – 2.B/ NUBILUS (Prečko, Pantovčak) – od 1. do 4.

U11 (2007/2008)

13:00     5./ NUBILUS (Pantovčak) –  8./ ORION (Gundulić 2) – za poredak od 5. do 8. mjesta

 

Atletska dvorana Zrinjevac  (BALON), Prisavlje 2

U9 (2009/2010/2011)

8:30       ITALICUS (Cvjetno,Miškinina) – LANIGER (Cankar, Mladost, Stenjevec)

U15 (2003./2004./2005./2006.)

9:15       LUPUS (Zrinski)  – ITALICUS (Miškinina, Cvjetno) – za poredak od 5. do 8. mjesta

U11 (2007/2008)

10:00     LANIGER (Cankar) – HATTAI (Medvedgrad) – za poredak od 9. do 12. mjesta

10:45     CRASSODON (Stenjevec) – DINGO (Krleža) – za poredak od 9. do 12. mjesta

U9 (2009/2010/2011)

11:30     LUPUS (Zrinski, Kreativni, Mladost) – ARCTOS (Jordanovac, Filipović, Markuševec) – za poredak od 5. do 8. mjesta

U15 (2003./2004./2005./2006.)

12:15     PALLIPES (Trstenjak, Medvedgrad) – ALBUS (Mladost, Prečko/dio Krleža) – od 5. do 8. mjesta

U11 (2007/2008)

13:00     ARCTOS (Jordanovac) – RUFUS (Markuševec, Filipović, Prečko) – od 5. do 8. mjesta

 

POČELO ODBROJAVANJE DO LJETNOG KOŠARKAŠKOG KAMPA

LJETNI KOŠARKAŠKI KAMP ZA DJECU OD 6 DO 16 GODINA U APARTMANSKOM NASELJU ZATON HOLIDAY RESORT KOD ZADRA

Počelo je odbrojavanje do kraja školske godine i početka 22. izdanja ljetnog košarkaškog kampa ENBEA, koji će se održavati u prekrasnom apartmanskom naselju Zaton Holiday Resort-u kod Zadra od srijede 20.06. do nedjelje 08.07.2018.

Do početka prve smjene kampa preostalo je još 45 dana.

KAMP NAMIJENJEN SVIM DJEVOJČICAMA I DJEČACIMA OD 6 DO 16 GODINA

ENBEA ljetni košarkaški kamp jednostavno je idealna ljetna aktivnost koja svim sudionicima pruža nezaboravnu ljetnu avanturu.

Na kampu mogu sudjelovati djeca koja nikad nisu trenirala košarku.

Dakle, svi sudionici, početnici, srednji ili napredni košarkaši imat će priliku svakodnevno učiti, usvajati i usavršavati vlastite košarkaške i funkcionalno motoričke vještine, upoznati nove prijatelje, uživati u timskim igrama na moru, aquaparku, plaži, igralištima, večernjim animacijama i mnogim drugim zabavnim i zdravim aktivnostima u živahnoj i opuštenoj atmosferi uz stručno vodstvo i cjelodnevni nadzor trenera/voditelja kampa i profesionalnih animatora Zaton Holiday Resort-a.

7 DANA – 6 PUNIH PANSIONA U APARTMANIMA S 3 ZVJEZDICE / www.zaton.hr

TERMINI KAMPA:

Termin 1. (od 20.06. do 26.06.2018.): 2.400,00 kuna

Termin 2. (od 26.06. do 02.07.2018.): 2.400,00 kuna

Termin 3. (od 02.07. do 08.07.2018.): 2.760,00 kuna

Dijete može sudjelovati u više smjena kampa.

Prijave za sudjelovanje na kampu se primaju na: camp@enbea.net