Selekcija nadarenih dječaka KK Vučići sastavljena od dječaka rođenih 2005. i 2006. godine danas je završila s natjecanjem na Otvorenom Prvenstvu Hrvatske za dječake do 13 godina.

U osmini završnice, nakon jučer ostavrene tri pobjede i jednog poraza, bolji su bili dječaci iz KK Split koji su slavili rezultatom 38:24.

Prve dvije četvrtine naši mladi košarkaši su bili ravnopravni pa je rezultat na kraju poluvremena bilo 16:16. U trećoj četvrtini naši dječaci nisu uspjeli pružiti dovoljno snažan otpor, što su mladi košarkaši Splita kaznili s 10 ubačenih pogodaka više i time ostvarili nedostižnu prednost do kraja utakmice.

VUČIĆI: Lovro Cindrić 6, Luka Batelić 6, Petar Hržina 5, Ivan Mašić 3, Borna Purić 3, Filip Ferderber 1, Vanja Mrduljaš 0, Niko Kocijan 0, Jerko Križanac 0, Fabijan Dragojević 0, Domagoj Besedić 0, Antonio Pasarić 0, Marin Mrduljaš 0.

Jedna izreka za kraj sezone:

Ne mjeri svoj uspjeh prema onome što si postigao, nego prema onome što si mogao postići sa svojim mogućnostima – John Wooden

(John Wooden (1910-2010) je bio košarkaš i trener sveučilišta UCLA, s kojom je osvojio deset naslova u dvanaest godina, i pobijedio u 88 uzastopnih utakmica.)